Wicemistrzowie POLSKI – PARAFIA ZAKLICZYN k/Myślenic! GRATULUJEMY! W finałowym meczu przegraliśmy 0:1 z PKS Jadwiga! 

Wicemistrzowie Polski

 

Dzień drugi 

Aktualizacja 02.05, godzina 15:11.

Finał jest nasz! W półfinale pokonaliśmy Sosnowiec, w karnych 3:1 (mecz 2:2, przegrywaliśmy 2:0!) i znów nasz kapitalny Mela! W finale podejmujemy zeszłorocznych mistrzów z Częstochowy!

Aktualizacja 02.05, godzina 13:21.

Zacięty mecz, pelę walki i twardej gry! Po kolejnym wyśmienitym strzale Białego z wolnego prowadzimy 1:0, kolejne nasze ataki kończą się blokiem i wyśmienitym kontratakiem Rdzawki, po którym pada bramka na remis. Na boisko wchodzi Rafał(zwany Koniu), by wprowadzić zamieszanie w defensywie Rdzawki. Udaje mu się to już chwile później, pierwsze przejęcie piłki i pędzi jak koń na bramkę, osamotniony przez kolegów. Jest jeden na jeden z obroną, niestety strzal zostaje zablokowany. Kolejne akcje naszej ekipy sprawiają, że
Bioły po rajdzie strzela bramkę na 2:1! AWANS! Kolejne gustowne zdjęcia poniżej!

Aktualizacja 02.05, godzina 13:21.

JESTEŚMY W 1/2 ! WALCZYMY O FINAŁ! PROSIMY O WSPARCIE!

Aktualizacja 02.05, godzina 11:51.

Proszę Państwa, 1/8 finału, Zakliczyn pokonuje z wielkim trudem parafie z Zaczernia w karnych 2:0(wynik meczu 1:1), na remis strzela Szymon(zwany Bioły) wykorzystując fanatycznie rzut wolny prosto w same okienko, natomiast Emanuel(zwany Mela) wyśmienicie, jak Jerzy Dudek w Liverpool wybronił rzuty karne! Dziękujemy! AWANS do 1/4 FINAŁU! Trzymać kciuki! Pozdrawiamy z Radomia!

Dzień pierwszy

Wyjechaliśmy już 30.04 o godzinie 17:00, prosto z parkingu przy naszym kościele w Zakliczynie. Po kilku godzinnej podróży docieramy na miejsce, około 21. I do spania!

Kończy się dla nas wyśmienicie, po dwóch remisach i trzech zwycięstwach jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie! Pewnie AWANSUJEMY DALEJ! Liczymy na wasze wsparcie w dniu jutrzejszym, przecież puchar w końcu musi trafić do naszej diecezji.

Kliknij tutaj, aby przejść do galerii zdjęć z tego wydarzenia. 

Aktualizacja : 11.05.2013 Nowe zdjęcia w galerii !