Sekty – Nowotwory Demokracji!

Data publikacji: 30 kwietnia 2013, 16:18

Drodzy Przyjaciele!

W ostatnich tygodniach coraz częściej słyszymy o kolejnych przypadkach zaginięć młodych ludzi. Znikają bez śladu, choć najczęściej były to osoby bez jakichkolwiek problemów czy rodzinnych lub życiowych w ogóle trudności.

Okazuje się, że w wielu przypadkach osoby te padają ofiarami polskich sekt. Właśnie dlatego przygotowaliśmy specjalne wydanie tygodnika Gazeta Polska pt.: „SEKTY – Nowotwory demokracji

Od środy, 28go listopada do 3 grudnia włącznie w sprzedaży wydanie tygodnika Gazeta Polska w którym znajdziecie bardzo ważne opracowanie, a w nim m.in.:
– Artykuł na temat najczęściej stosowanych technik werbunku do sekt. Opis jak je rozpoznawać i jak sobie z nimi radzić.
– Tekst na temat sekt ekonomicznych. Wiele osób poszukujących obecnie pracy pada ofiarą firm które wykorzystują finansowo ale też psychicznie swoich pracowników. Podamy konkretne przypadki i niebezpieczne firmy
– W tygodniku znajdziecie także opis technik manipulacji używanych przez Świadków Jehowy oraz sposób radzenia sobie w rozmowach z Jehowitami, a także relacje egzorcysty na temat duchowych skutków przynależności do sekty na konkretnych przykładach oraz spis polskich organizacji które udzielają pomocy rodzinom które padły ofiarami sekt.

W specjalnym wydaniu tygodnika Gazeta Polska także wiele innych ważnych i praktycznych treści na temat sekt!
Dlatego bardzo prosimy każdego z Was o rozesłanie treści tego maila do swoich znajomych, wspólnot, parafii czy mediów. Treść naszej prośby możecie zamieszczać na swoich stronach internetowych czy blogach.
Kapłanów bardzo prosimy o ogłoszenie tego specjalnego wydania podczas niedzielnych Mszy Świętych oraz we wspólnotach.
To wydanie tygodnika Gazeta Polska to nie kolejne wydanie gazety lecz praktyczny przewodnik opisujący zagrożenia ze strony sekt oraz praktyczne rady jak sobie z tym zagrożeniem radzić.

BARDZO PROSIMY O POMOC W PRZEKAZANIU TEJ INFORMACJI GDZIE TYLKO MOŻECIE! TE TREŚCI ORAZ OPISY FORM PSYCHOMANIPULACJI MOGĄ URATOWAĆ CZYJEŚ ŻYCIE.

Szczegółowe informacje na temat tego projektu znajdziecie na:
www.armia-pana.pl

Dla osób które chciałyby włączyć się jeszcze aktywniej w akcję informacyjną przygotowaliśmy ponad 200tys ulotek do rozdania oraz 20tys plakatów informujących o tym ważnym wydaniu!
Każdego kto może pomóc w jakikolwiek sposób pomóc proszę o kontakt ze mną za pośrednictwem naszej strony: www.armia–pana.pl lub bezpośrednio telefonicznie pod nr: 607 731 731

Dziękuję Wam za Wsparcie!
Dominik Tarczyński
www.facebook.com/dominik.tarczynski