Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Mały Apostoł to grupa, której praca polega na cotygodniowych spotkaniach formacyjnych, na których poruszane są różne tematy. Członkami Małego Apostoła są dzieci ze szkoły podstawowej. Aktualnie na każde spotkanie przychodzi około 20 uczestników.
Na spotkaniu poruszamy bardzo różne tematy, związane z życiem Kościoła na świecie (historia, cuda itp.) jak i z bieżącymi wydarzeniami tj. święta. Często poznajemy biografie świętych i błogosławionych, a także innych ważnych dla życia Kościoła osób. Spotkania Małego Apostoła to nie tylko wykład animatora prowadzącego, ale również praca dzieci, która widoczna jest w dyskusjach czy pracy zespołowej na dany temat. Aktywność uczestników przejawia się również w wykonywaniu prac plastycznych. Nierzadko, w trakcie trwania Małego Apostoła, przygotowywane są scenki (biblijne jak i z życia świętych).
Po spotkaniu formacyjnym udajemy się na halę sportową, aby tam ćwiczyć nad kondycją grając w piłkę nożną oraz inne gry zespołowe.
Bardzo serdecznie zapraszamy na spotkania, które odbywają się w każdą sobotę o godzinie 10.00 w salce przy kościele.

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii