Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Rozpoczynamy budowanie nowej strony internetowej parafii pw Wszystkich Świętych w Zakliczynie.

Z inicjatywy Rady Parafialnej i kapłanów pracujących w naszej parafii oraz z pracy wolontariuszy powstała strona internetowa. Jej celem jest archiwizacja i rozpowszechnianie podejmowanych działań duszpasterskich i modlitewnych oraz budowanie wspólnoty poprzez aktywną komunikację społeczną, jaką jest Internet. Zapraszamy chętnych do współpracy. Czekamy na Wasze opinie i propozycje, które pozwolą ukształtować jak najlepszą ofertę strony internetowej parafii. Wszystkim Czytelnikom ślemy: Szczęść Boże!

admin / styczeń 2012

 

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii