Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Jest propozycja uruchomienia transmisji internetowej porannej Mszy świętej z naszego kościoła. Jesteśmy gotowi wyjść naprzeciw tym, którzy nie mogą uczestniczyć we Mszy św. z racji choroby.

Pierwszym warunkiem "uruchomienia" tego pomysłu jest odpowiednia ilość chętnych, czyli przynajmniej 25-30 osób, które chciałyby oglądać transmisję z naszego kościoła i mają po temu techniczne możliwości, czyli dostęp do internetu. Dlatego chętnych prosimy, aby zgłoszenia kierowali na adres: *Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.* , lub zostawiali w zakrystii . Więcej szczegółów podamy wkrótce.

Damian Nowak

 

 

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii