Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Roraty 2018 pod hasłem "z Duchem Twoim" aktualnie trwają w naszej parafii. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa dzieci, młodzież i starszych w roratach o 6:30 rano. Prowadzącym spotkania w tym roku jest ponownie Ksiądz Damian. Dodawał ogromnego zapału dzieciom swoimi wypowiedziami, a także różnego rodzaju zadaniami, jakie dzieci miały do wykonania.

Prezentujemy poniżej film z tego wydarzenia. Zachęcamy do obejrzenia!

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii