Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Nasz adres strony internetowej to:
www.parafiazakliczyn.pl lub www.parafiazakliczyn.pl!

Po kilku dniach od otwarcia tj. pojawienia się w Internecie, zgłosił się do nas (administratorów) Pan Rafał Leśniak, który był właścicielem domeny www.parafiazakliczyn.pl i przekazał ją bezpłatnie na potrzeby parafii. Nowy adres .pl został przekierowany na obecny .info! Panu Rafałowi dziękujemy za domenę, która ułatwia nam rozpoznawalność w sieci.
admin / luty 2012

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii