Aktualności

Intencje Mszalne

Kancelaria Parafialna

Sprzątanie Kościoła

GrupyParafialne

Służba Liturgiczna

Roraty 2018 pod hasłem "z Duchem Twoim" aktualnie trwają w naszej parafii. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa dzieci, młodzież i starszych w roratach o 6:30 rano. Prowadzącym spotkania w tym roku jest ponownie Ksiądz Damian. Dodawał ogromnego zapału dzieciom swoimi wypowiedziami, a także różnego rodzaju zadaniami, jakie dzieci miały do wykonania.

Czytaj więcej...

Galeria zdjęć została wzbogacona o nowe zdjęcia okresu Świąt Bożego Narodzenia, gorąco zachęcamy do obejrzenia!

Czytaj więcej...

Roraty 2017 pod hasłem "Strażnik SKARBÓW" dobiegły już końca. Jak co roku tłumy dzieci, młodzieży i starszych przychodziły na poranną mszę święta roratnią o 6:30 rano. Prowadzącym spotkania w tym roku był ponownie Ksiądz Damian. Dodawał ogromnego zapału dzieciom swoimi wypowiedziami, a także różnego rodzaju zadaniami, jakie dzieci miały do wykonania.

Czytaj więcej...

W święto Matki Bożej Anielskiej, 2 sierpnia 2016 r., odszedł do Rana nasz Współbrat, śp. O. Maurycy (Jan) Oramus OFM. Pan powołał go do siebie w 71 roku życia, 54 roku życia zakonnego i w 45 roku kapłaństwa. Pochodzący z Zakliczyna O. Maurycy 24 lata swego życia kapłańskiego i zakonnego poświęcił pracy misyjnej w Afryce.

Czytaj więcej...

Buongiorno!

ŚDM 2016

      25 i 26 lipca nasza Parafia w Zakliczynie przyjęła ponad 500 Pielgrzymów z Włoch. Przyjechali, aby razem wziąć udział w Światowych Dniach Młodzieży, modląc się, czuwając i bawiąc.Pielgrzymi zatrzymali się w szkole w Zakliczynie, reszta z Nich została ugoszczona w domach naszych parafian.

Czytaj więcej...

PROPOZYCJA WYJAZDU WAKACYJNEGO

DLA DZIECI I MŁODZIEŻY Z GRUP PARAFIALNYCH

CHORWACJA - DRVENIK 25.06-6.07 2016r. 

Czytaj więcej...

Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę po Sanktuariach Europy, której głównym celem będzie FATIMA.

Czytaj więcej...

„dotychczas złożone datki pozwoliły na odnowienie 7 nagrobków.”

     Dzień Wszystkich Świętych w tym roku będzie kolejną okazją uczestnictwa naszej społeczności w wspieraniu renowacji starych, zabytkowych nagrobków znajdujących się na naszych parafialnych cmentarzach.

Czytaj więcej...

   Prezentujemy kilka fotografii, które pokazują postęp w budowie kaplicy. Zaplanowane prace posuwają się zgodnie z planem, dzięki wielkim wsparciu Parafian. W tym roku chcielibyśmy zakończyć w surowym stanie budowę i przykryć obiekt dachem.

Czytaj więcej...

Szanowni Państwo. Drodzy Parafianie - Zakliczynianie!

    Na miejscu, na którym spoczniemy i oczekiwać będziemy dnia zmartwychwstania naszych ciał w dniu ostatecznym, na naszym cmentarzu rozpoczęliśmy budowę kaplicy wraz z zapleczem czyli zakrystią, pomieszczeniem gospodarczym, sanitariatami, pomieszczeniem na chłodnię. Jej powierzchnia jest spora; porównywalna z powierzchnią naszego obecnego kościoła.

Czytaj więcej...

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii