Witamy! Parafia Wszystkich Świętych w Zakliczynie dekanatu myślenickiego, archidiecezji krakowskiej, obejmuje trzy miejscowości Czechówkę, Stojowice (kaplica) i Zakliczyn (kościół parafialny). Parafia erygowana przed 1325 rokiem; kościół parafialny wybudowany w latach 1773-74, a konsekrowany w 1776 roku. Szczególną czcią i kultem wiernych jest otoczony obraz Najświętszej Maryi Panny z Dzieciątkiem – Matki Bożej Różańcowej, Pani Zakliczyńskiej. Bogata historia parafii i kościoła oraz współczesne działania duszpasterskie i modlitewne tworzą interesujący obraz życia Kościoła lokalnego. Zapraszamy do czytania, oglądania i słuchania, wspólnej modlitwy, także do pisania (o nas i do nas). A przede wszystkim do zwiedzania – zapraszamy do Zakliczyna!

Avatar Tool

  1. You could find and edit your site very quickly with search functions.
  2. Quick search and edit content, module, menus, templates at everywhere without refresh page.
  3. Speed performance by compress CSS & Javascript.
  4. Auto general meta keywords and descriptions for com_content, it helpful for SEO content.
  5. Auto find and replace H1 if it does not exists with the first other heading tag, basic step in SEO Joomla content.
  6. Auto find and add nofollow & blank target for out links, it helpful for SEO ranking.
  7. Adding canonical links in header for com_content.
  8. Auto redirect to canonical domain to prevent duplicate content.
  9. Easy to edit sitename and home page title.
  10. Easy to change global meta keywords and descriptions.

Co nowego na stronie?

Adres Parafii

Rzymskokatolicka Parafia

pw. Wszystkich Świętych

Zakliczyn 24, 32-406 Zakliczyn

tel. 12 3730270

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pogoda w naszej Parafii